Dnes je úterý 20.10.2020 7:26, svátek slaví: Vendelín

Vybudování lokality pro výstavbu rodinných domů – místní část Edrovice

Město Rýmařov mělo již téměř vyčerpanou nabídku volných pozemků vhodných pro výstavbu rodinných domů. Z tohoto důvodu připravilo dokumentaci pro přípravu dalších třináct pozemků vhodných pro výstavbu samostatně stojících rodinných domů v místní části Edrovice, navazujících na ulici Karla Schinzela.

Lokalita bude přístupná z ulice Julia Fučíka (naproti místnímu obchodu, kolem stávajících garáží). Vybudovány budou kompletní rozvody technické infrastruktury (vodovod, splašková i dešťová kanalizace, plyn, rozvody nízkého napětí a veřejného osvětlení), komunikace a chodníky, zeleň.

Výběrové řízení na dodavatele vyhrála společnost JR STaKR, s. r. o., se sídlem Bruntál, U Stadionu 1999/9A, s nabídkovou cenou 18 609 893,35 Kč. Termín dokončení je plánován přibližně na září letošního roku, v současné době probíhá pokládka obrubníků, dláždění chodníků a příprava komunikace pro položení asfaltu. Podle zájmu o připravené pozemky pro výstavbu rodinných domů město rozhodne o případném rozšíření lokality o dalších sedm parcel vhodných pro výstavbu.

O tom, jak bude probíhat prodej parcel, se mohou zájemci dozvědět zde.

technická infrastruktura Edrovice 13RD technická infrastruktura Edrovice 13RD 2 technická infrastruktura Edrovice 13RD 3

 

pdfTechnická infrastruktura Edrovice - koordinační situace

pdfTechnická infrastruktura Edrovice - situace širších vztahů

Ing. Miroslav Sigmund, vedoucí odboru regionálního rozvoje MěÚ Rýmařov

 

Kontakt

Městský úřad Rýmařov
náměstí Míru 230 / 1
795 01  Rýmařov
Telefon: 554 254 100 | tel. seznam


E-mail: podatelna@rymarov.cz
Datová schránka ID: 7zkbugk


IČ: 00296317
DIČ: CZ00296317