teplomer web

Město Rýmařov představuje nový Portál občana pro moderní komunikaci s obyvateli

Město Rýmařov představuje svůj nejnovější projekt, kterým je spuštění moderního Portálu občana. Tato inovativní platforma má za cíl vytvořit efektivní a snadno dostupné prostředí pro občany, kde budou moci získávat informace, vyřizovat žádosti a komunikovat s městem, a to vše pohodlně z domova.

Hlavním cílem Portálu občana je zjednodušit a urychlit procesy spojené s komunikací mezi občany a městem. Portál postupně nabídne širokou škálu funkcí a služeb, které umožní občanům jednoduše vyřizovat různé záležitosti přímo online, bez nutnosti návštěvy úřadů nebo dlouhého čekání na odpověď.
Jednou z hlavních funkcí Portálu je možnost podávání žádostí a formulářů přímo online. Občané tak mohou pohodlně a rychle vyřizovat žádosti o různé povolení, registrační formuláře a další. Procesy, které dříve vyžadovaly papírovou formu a osobní návštěvu na úřadě, jsou nyní dostupné prostřednictvím jednoduchého online formuláře. Tyto formuláře a žádosti naleznete pod Životními situacemi.
Portál také umožňuje občanům získat přístup k důležitým informacím o městě, jako je např. Klikací rozpočet a Úřední deska.
Pokud využijete přihlášení pod odkazem Osobní účet, budete mít možnost, mimo jiné, zaplatit pohledávky vůči městu, např. odpady, poplatek za psa… Je umožněna i platba kartou.
Další funkcí Portálu občana je možnost činit ePodání. Máte možnost posílat dotazy, podávat stížnosti a navrhovat změny přímo online. Tato rychlá a přímočará komunikace umožní efektivnější řešení problémů a lepší dialog mezi občany a městem.
Věříme, že nový Portál občana přinese mnoho výhod a zlepšení pro obyvatele. Je to moderní prostředek, který usnadní každodenní život a umožní aktivní zapojení do dění ve městě. Ke spuštění došlo 12. června a doufáme, že tato inovativní platforma posílí vztahy mezi obyvateli a městem a přispěje k dalšímu rozvoji města.

 

0002

 

 

Kontakt

Město Rýmařov
náměstí Míru 230/1, 795 01  Rýmařov
Telefon: 554 254 100 | tel. seznam


E-mail: podatelna@rymarov.cz
Datová schránka ID: 7zkbugk
Číslo účtu: 19-1421771/0100


IČ: 00296317
DIČ: CZ00296317

Úřední dny a hodiny

 Pondělí: 8:00 – 11:30    12:30 – 17:00
 Úterý: dle předchozí domluvy
 Středa: 8:00 – 11:30    12:30 – 17:00
 Čtvrtek: dle předchozí domluvy
 Pátek: dle předchozí domluvy
   
 Prohlášení o přístupnosti
 

  fbig 

Jednotlivá pracoviště