teplomer web

Rýmařov bude mít nového zubního lékaře

Město Rýmařov ve spolupráci se Sdruženým zdravotnickým zařízením Krnov v těchto dnech dokončilo novou zubní ordinaci na poliklinice. Náklady na rekonstrukci prostor bývalé zubní ordinace byly hrazeny z rozpočtu příspěvkové organizace Byterm.

Nové vybavení moderní technikou včetně OPG rentgenu zaplatil Moravskoslezský kraj, který je zřizovatelem krnovské nemocnice.

Aby se v ordinaci mohlo začít pracovat, je potřeba v dohledné době realizovat několik administrativních kroků. „Pokud budeme optimisté a vše půjde dobře, tak první pacienti by v ordinaci mohli být ošetřeni na přelomu listopadu a prosince. Chápeme občany, že se už nyní snaží hlásit k zubaři, ale musí ještě vydržet. O spuštění předregistrace je budeme včas informovat. Podstatné je, že stejně jako v Krnově a dalších městech bude nabírání pacientů postupné, jelikož je s registrací pacienta spojena prohlídka lékařem a ošetření chrupu. Tudíž i v Krnově a dalších městech budou naše zubní ordinace postupně nabírat další pacienty,“ uvedl ředitel nemocnice MUDr. Ladislav Václavec, MBA.

Starosta Rýmařova Ing. Luděk Šimko má z nové zubní ordinace radost: „Jsem moc rád, že pan ředitel Ladislav Václavec nezapomněl na Rýmařovsko a i nám reálně pomáhá řešit problém s nedostatkem zubních lékařů. Ze strany města jsme udělali maximum, aby byly prostory pro ordinaci důstojné. Věřím, že v budoucnu v našem městě bude krnovská nemocnice provozovat i další ordinace, aby občané Rýmařovska měli zajištěnu kvalitní a dostupnou zdravotní péči.“

O předregistraci do nové zubní ordinace budou občané včas informováni na webových stránkách města Rýmařova a Sdruženého zdravotnického zařízení Krnov.

stříhání pásky 1 ordinace 1 ordinace 2 ordinace 3 rentgen 1

Kontakt

Městský úřad Rýmařov
náměstí Míru 230/1, 795 01  Rýmařov
Telefon: 554 254 100 | tel. seznam


E-mail: podatelna@rymarov.cz
Datová schránka ID: 7zkbugk
Číslo účtu: 19-1421771/0100


IČ: 00296317
DIČ: CZ00296317

Úřední dny a hodiny

 Pondělí: 8:00 – 11:30    12:30 – 17:00
 Úterý: dle předchozí domluvy
 Středa: 8:00 – 11:30    12:30 – 17:00
 Čtvrtek: dle předchozí domluvy
 Pátek: dle předchozí domluvy
   
 Prohlášení o přístupnosti
 Prohlášení o použití cookies

  fbig 

Jednotlivá pracoviště