Dnes je sobota 27.11.2021 13:05, svátek slaví: Xenie

Město mění organizaci vítání občánků

Město Rýmařov má v úmyslu i nadále vítat nově narozené děti mezi občany města, avšak s ohledem na dodržování zákona o ochraně osobních údajů je nutné přistoupit ke změnám ve způsobu organizace Vítání občánků.

Vítání občánků je určeno dětem do 1 roku věku s trvalým pobytem na území města Rýmařova a všech jeho místních částí. Zákon o ochraně osobních údajů dovoluje nahlížet do osobních údajů v registru obyvatel pouze z důvodů uvedených v příslušné legislativě, a mezi takové důvody nepatří rozesílání pozvánek na akce města.

Proto je nutné, aby rodiče, pokud mají zájem, aby jejich děťátko bylo slavnostně uvítáno mezi občany našeho města, doručili Městskému úřadu Rýmařov přihlášku na tuto akci. Přihlášku je možné stáhnout zde, požádat o její zaslání v elektronické podobě na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo si ji v tištěné podobě vyzvednout na matrice Městského úřadu Rýmařov (radnice, náměstí Míru 1, dveře č. 201).

Vyplněnou přihlášku lze zaslat na úřad poštou nebo datovou schránkou, případně doručit osobně na matriku.  Podle počtu přihlášených bude stanoven termín Vítání občánků, na který rodiče včas obdrží písemnou pozvánku na kontaktní adresu, kterou v přihlášce uvedli. Vítání občánků se vždy koná v sále Základní umělecké školy Rýmařov na Divadelní ulici.

Bližší informace poskytuje matrika Městského úřadu Rýmařov, náměstí Míru 1, kancelář č. 201, tel. 554 254 142, 554 254 141.

Mgr. Yvetta Jahnová a Renata Tvrdcová, odbor vnitřních věcí, Městský úřad Rýmařov

Kontakt

Městský úřad Rýmařov
náměstí Míru 230 / 1
795 01  Rýmařov
Telefon: 554 254 100 | tel. seznam


E-mail: podatelna@rymarov.cz
Datová schránka ID: 7zkbugk


IČ: 00296317
DIČ: CZ00296317