... Realizace projektů
Realizace projektů
Regenerace bytového domu Bartákova 844/13

TT BytermMěsto Rýmařov získalo finanční podporu z Ministerstva pro místní rozvoj, Integrovaný regionální operační program na projekt „Regenerace bytového domu Bartákova č. 844/13 , Rýmařov“.

 
Regenerace bytového domu Nádražní 473/1

TT BytermMěsto Rýmařov získalo finanční podporu z Ministerstva pro místní rozvoj, Integrovaný regionální operační program na projekt „Regenerace bytového domu Nádražní č. 473/1 , Rýmařov“.

 
Efektivní otevřený úřad Rýmařov - II
 
Město zateplí bytové domy na ulici J. Fučíka

znak mestaMěsto Rýmařov získalo finanční podporu z Ministerstva pro místní rozvoj, Integrovaný regionální operační program na projekt „Regenerace bytových domů J. Fučíka 85/89, J. Fučíka 86/90 a J. Fučíka 87/91, Rýmařov“.

 
Město zateplí bytové domy na Opavské ulici v Janovicích

znak mestaMěsto Rýmařov získalo finanční podporu z Ministerstva pro místní rozvoj, Integrovaný regionální operační program na projekty „Regenerace bytového domu Opavská 128, Janovice“ a Regenerace bytového domu Opavská 130, Janovice“.

 
Město chystá zateplení bytových domů na Okružní ulici

znak mestaMěstu Rýmařov se podařilo získat dotaci z Integrovaného regionálního operačního programu na projekty regenerace bytových domů na Okružní ulici.

 
Co kvete na Radniční ulici?

TT zahonky2Na četné dotazy občanů i návštěvníků města zveřejňujeme plán osázení záhonů na Radniční ulici, jak byl navržen v rámci projektu úprav prostor náměstí a Radniční ulice. Záhony byly pečlivě navrženy tak, aby k sobě jednotlivé skupiny ladily výškou, barevnými odstíny listů i květů a délkou a obdobím kvetení - jsou tak zajímavé po většinu roku.

 
Zřízení technologického centra ORP

nahledMěsto Rýmařov získalo z Integrovaného operačního programu pro období 2007-2013 dotaci na zřízení technologického centra, které nyní tvoří technologickou základnu, bez níž by nebylo možné navazující projekty MV ČR realizovat. Projekt vzájemně propojuje všechny tři části: technologické centrum, které slouží i příspěvkovým organizacím, modernizaci elektronické spisové služby a vnitřní integraci úřadu.

 
Zahájení provozu tržnice

trznice tnZačátkem letošního roku rada města (RM) schválila z důvodu absence tržního místa dočasný provoz stánkového prodeje na spojnici ul. Radniční a Jungmanova. Dne 14.10.2014 bude dočasný provoz na tomto místě ukončen a ke dni 15.10.2014 RM schválila  provoz stánkového prodeje na nově vybudované tržnici na pozemku parc. č. 687 k.ú. Rýmařov, (proluka mezi prodejnou CA&VA a bývalou Korunou).

 
Město obdrželo dotaci na cyklostezku Penny Market - Janovice a dobudování sběrného dvora na ul. 8. května

cyklostezka1Město Rýmařov obdrželo od Státního fondu dopravní infrastruktury dotaci na investiční akci Cyklostezka Rýmařov, Penny Market - Janovice“. Budoucí smíšená cyklostezka povede po pravé straně podél silnice I/11 od široké krajnice naproti Penny Marketu a naváže na již vybudovanou cyklostezku a chodník v Janovicích.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další > Konec >>

Strana 1 z 8